how to buy school pizza

how to buy school pizza


| Send to Facebook | Send To Twitter
  • Leave A Comment

    Subscribe
    Notify of
    6 Comments
    Inline Feedbacks
    View all comments
    casemods UID# 667

    That CP is pretty cheap…but is it delicious?

    Adrian

    so you spend $40 on a box of nostalgia even though you know you’re only gonna have one slice?! Because the moment you taste it you know it tastes just like it used to but you also know that there is better stuff now that you live in the grown up world.

    Korinthian

    40 bucks for nostalgia is cheap!

    njch412

    personally, would have gone with the turkey sausage. Just me.

    Browncoat101

    I fracking love school pizza so 40 dollars is a deal to me! Honestly, I dunno what it is, but I love it. A friend of mine got some a few years back because she worked at a school, and they had some left over, and it was as awesome as I remember.

    Gerald

    You sad person